Gökdoğan Mobilya Ankara merkezli bir mobilya imalat ve tasarım atölyesidir. 1977 den bu yana Gökdoğan Mobilya bir çok iç mekan projesine imza atarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Firmamızda Mutfak, Banyo, Elbise Dolabı, Ray Dolap, Ofis Mobilyaları vb özel sipariş mobilyalar yapılmaktadır.

Gökdoğan Mobilya, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmek ve farklı çözüm önerileriyle kullanıcı beklentilerini karşılayabilmek üzere, gelişen teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri takip etmekte ve bunları ürünlerine yansıtmaktadır.

Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarında ürün kalitesi, yenilikçiliği ve özgün tasarımlarıyla tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş Gökdoğan Mobilya, trend öncüsü olmuş ve mutlak tüketici memnuniyetini esas ilke edinmiştir.

Modern tasarımlı ürünlerinini sağlamlıkla bütünleştiren Gökdoğan Mobilya tüketicilerin mobilya konusunda tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Gökdoğan Mobilya, tasarımlarıyla, detaylarıyla, malzeme,ürün kalitesi ve hizmetiyle tercih edilen mobilya tasarım ve üretim firması olma yolundaki çalışmalarına devam etmektedir.

Ürün kalitesi ve hizmet anlayışıyla Gökdoğan Mobilya sizlere hizmet vermekten büyük bir keyif almaktadır.

Saygılarımızla…

 

VİZYONUMUZ

Sektörün bilgi birikimini ve firmamızın dinamik yaklaşımıyla mobilya sektöründe bir dünya markası olmak.

 

MİSYONUMUZ

Tüketici beklentilerini dikkate alarak ürün kalitesinden asla taviz vermeyen ürünler sunmak